Skip to main content

“Baarn Sevens” nu al groot succes

By 24 augustus 2020augustus 29th, 2020Geen categorie

Al ruim 80 deelnemers! Een gezellige 35+ voetbalcompetitie in Baarn!

In september start er een prachtig nieuw voetbalinitiatief in Baarn: de Baarn Sevens. De Baarn Sevens is een onderlinge 35+ 7 tegen 7 voetbalcompetitie op de vrijdagavond. Een keer per maand worden er wedstrijden van 2×25 minuten gespeeld op Sportpark Ter Eem en daarnaast is er een keer per maand de mogelijkheid om te trainen.

Het aanmelden is nog mogelijk tot 5 september en kan individueel, maar ook als team. Bijvoorbeeld als vriendenteam maar ook als bedrijfsteam: samen met je collega’s op vrijdagavond een potje voetballen. Lekker buiten, lekker bewegen en altijd een gezellige derde helft na afloop met de andere teams. Vrijdag 28 augustus is er weer een training om 20.00 uur: mocht je een keertje mee willen doen dan kan dat gewoon door naar het sportpark te komen. Meer informatie over de Baarn Sevens kun je vinden op www.baarnsevens.nl.

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×