Skip to main content

Nog even en dan gaat de samenleving nog meer open. Zaterdag 25 september (aanstaande zaterdag dus) vervalt de 1,5 meter maatregel en is iedereen weer welkom, op en langs het veld. Dan kunnen we weer (bijna onbeperkt) genieten van het voetbal van ons aller S.V. Baarn.

Ondanks dat er veel maatregelen vervallen, blijven er een paar basisregels bestaan en wordt het coronatoegangsbewijs (CTB) geïntroduceerd. Hieronder de hoofdpunten.

 1. Algemeen
 • Heb je corona gerelateerde klachten? Blijf thuis en laat je testen;
 • Was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek sportlocatie;
 • De registratieplicht vervalt in zijn geheel;
 • Wanneer er vanwege sportactiviteiten personen uit meerdere huishoudens in dezelfde auto zitten stem dan gezamenlijk af of de inzittenden een mondkapje dragen. Vanuit de Rijksoverheid zijn er geen beperkingen opgelegd over het samen reizen in een auto (het dragen van een mondkapje is niet meer verplicht);
 • Publiek is toegestaan bij wedstrijden en trainingen.
 • Publiek hoeft geen CTB te laten zien.
 • Kleedkamers en douches zijn weer volledig te gebruiken.
 1. Kantine

Voor de kantine gelden dezelfde regels als voor de reguliere horeca. Vanaf 25 september 2021 is het mogelijk toegang tot de kantine te krijgen met een CTB

Voor de sport is een uitzondering gemaakt. Zo is het mogelijk om een deel van de kantine af te scheiden van de rest van de ruimte zodat een deel van de kantine gebruikt kan worden zonder CTB. Belangrijk hierbij is dat er een duidelijk afgescheiden gedeelte in de kantine zichtbaar moet zijn, afgezet met bijvoorbeeld een lint, tape of een plantenbak.

Wanneer er wel een CTB nodig is:

 • Als je wilt zitten in het daarvoor afgescheiden gedeelte van de kantine.

Wanneer er geen CTB nodig is:

 • Voor het gebruik van terrassen buiten;
 • Voor het afhalen van eten, drinken in het afgescheiden gedeelte;
 • Voor het nuttigen van afgehaald eten en drinken buiten het afgescheiden gedeelte
 • Zorg dus voor een duidelijke afscheiding tussen het zitgedeelte van de kantine en het afhaalgedeelte. Zodat mensen zonder CTB eten en drinken kunnen afhalen en de kantine vervolgens weer kunnen verlaten. Zij moeten de consumpties ergens anders nuttigen. Mensen met een CTB kunnen in de kantine plaatsnemen en daar hun consumptie nuttigen.

De kantine mag openblijven tot uiterlijk 0:00 uur ’s nachts.

 

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×