Skip to main content
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Zoals je weet maakt SV Baarn een mooie groei door. Er zijn meer leden, meer teams, meer trainers, meer bezoekers over de vloer enzovoort. De organisatie en de financiën moeten echter wel meegroeien met de huidige sportieve resultaten, anders worden we belemmerd in onze ontwikkeling.
We hebben meer mensen, vrijwilligers, nodig om een brede en stevige basis in de club te krijgen. En daarom starten we nu met “De ideale 11 van SV Baarn”.
We snappen heel goed dat iedereen een drukke agenda heeft. Maar misschien wil jij, net als heel veel andere leden, toch wel ‘iets’ voor de vereniging doen? Mits het maar overzichtelijk is en niet te lang duurt, toch…?
Je weet ook dat door groei ook nieuwe uitdagingen ontstaan in de organisatie. Daarvan hebben we er 11 benoemd die prioriteit hebben: we hebben ze gevisualiseerd op posters in “De ideale 11 van SV Baarn”.

Word jij speler in ons team?
Elk shirt op de poster vertegenwoordigt een project of taak. Onderaan staat de naam van de contactpersoonbinnen de club waarmee je kunt overleggen over je inzet.
Meld je aan, alleen of met meerdere mensen tegelijk. Er zijn verschillende mogelijkheden; we weten zeker dat er beslist één project is dat jou aanspreekt. Ons team heeft je hard nodig om aan de slag te gaan! Stuur een mail of noteer je naam op één van de posters in de kantine, dan nemen wij contact met jou op.

Ons doel
We willen van SV Baarn een moderne vereniging maken, waar je behalve veilig en vertrouwd kunt sporten, ook gezellig kunt vertoeven in een bruisende, sociale omgeving.

De campagne
De komende weken zul je kennismaken met alle 11 spelers op de posters: via social media, de website en nieuwsbrieven zoomen we in op elk shirt en vertellen we wat de bedoeling is.

We hopen natuurlijk ook op jouw bijdrage aan “de ideale 11”en we zien je reactie met veel interesse tegemoet!

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

1. Kantine

De kantine is het hart van onze club. Die wordt beheerd door Michel van Grinsven en hij werkt met enkele vaste vrijwilligers die hem regelmatig helpen. Daarnaast kennen we natuurlijk de kantinediensten die door ouders en teams worden gedraaid.
Als we de service willen verhogen naar onze leden, dan zou bijvoorbeeld de kantine ook vaker open moeten zijn. Ook worden er steeds meer evenementen voor de diverse doelgroepen georganiseerd waarbij we extra assistentie kunnen gebruiken.

Wil jij af en toe een kantinedienst draaien, meld je dan aan:
* Als vaste vrijwilliger die in overleg een paar keer per jaar een dienst draait. Een dag, een halve dag of een avond.
* Als extra vrijwilliger of invaller op momenten dat extra drukte verwacht wordt, zoals bij toernooien, evenementen, extra speeldagen en Super Saturdays,. Dit zijn meestal diensten van een halve of hele dag.
* Helpen bij incidentele “klusjes”: kerstversiering aanbrengen, decoreren voor een feestavond, logistieke hulp bij de op- en afbouw van evenementen, schoonmaak kantine
* Verhogen van onze gastvrijheid: misschien heb jij fantastische ideeën om de sfeer in de kantine nòg meer te verhogen. Laat het weten aan Michel!

Informatie bij Michel van Grinsven, in de kantine of via mail aan kantinebeheerder@svbaarnvoetbal.nl.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

2. 7×7 Voetbal

Dit is ook een speciale oproep aan de ouders van onze jongste jeugd, die het lekker vinden om af en toe tegen een balletje te trappen. Maar 7×7 voetbal is er ook voor damesteams, senioren en veteranen.

Vrijblijvend, maar wel georganiseerd door de club. Voor vaste teams, of vriendenteams. Op vrijdagavond, of zondagmiddag, met je eigen samengestelde team. Bijvoorbeeld een team van ouders van O8 tegen een team van ouders van O9 enzovoort.
Op een half veld, 7 tegen 7, twintig minuten.

En na afloop een gezellige “derde helft”, met een biertje, een wijntje, een barbecue, een DJ.

De mogelijkheden zijn legio: vraag ernaar bij Rik van der Horst, via de mail tc-bovenbouw@svbaarnvoetbal.nl.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

3. Scheidsrechters

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

4. wedstrijdsecretariaat

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

5. Bouwcommissie

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

6. Technische Commissie

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

7. Communicatie

7. Communicatie

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

8. Vrijwilligers

8. Vrijwilligers

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

9. Evenementen

9. Evenementen

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

10. Bestuur

10. Bestuur

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

11. Sponsoring

11. Sponsoring

 

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×