Skip to main content

Ook deze kerstvakantie is de voetbalschool van Hendrin weer operationeel op maandag 3 t/m vrijdag 7 januari 2022. Hoe fantastisch is het om in de vakantie met leeftijdgenootjes te mogen en kunnen voetballen en lekker in de buitenlucht bezig te zijn?

De voetbalschool verwelkomt de jeugdspelers met enorm veel plezier, om weer samen te genieten van sport en spel en daarmee uiteraard een nog betere jeugdvoetballer worden. We hebben afgelopen vakanties enorm mogen genieten van de vele en enthousiaste deelnemers en hopen ook deze vakantie weer veel blije gezichten te mogen verwelkomen.

De voetbalschool Enrique Vamos is voor jongens en meisjes van 5 t/m 14 jaar en zal plaatsvinden op de velden van SV BAARN.

Download hier de flyer

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×