Skip to main content

Voor het nieuwe seizoen, zijn er al een aantal nieuwe aanwinsten bij de club gekomen. Zoals Jeffrey Smoorenburg. Hij is 30 jaar, woonachtig in Zwolle en werkzaam bij TamCom ICT services.

Op zijn zevende begon hij met voetballen bij vv DOS (later DHSC) in Utrecht. Daar was hij twintig jaar actief op het veld en werd kampioen in de derde klasse. In 2017 stapte Jeffrey over naar toenmalig 4e klasser en nu 3e klasser VV Hees.

 

Eén van de redenen om nu voor sv Baarn te kiezen is dat hij na een zware knieblessure en de coronapandemie weer lekker wekelijks wil ballen, en als dat ook nog kan met “großer Freund” Steph van Hoffe is een grote plus. Daarnaast heeft het vertrouwen van trainer Bas Dreef een rol gespeeld in zijn besluit.

Jeffrey speelt bij voorkeur in de laatste linie. Jeffrey: “Mijn doel is om met mijn kwaliteit en ervaring een belangrijke bijdrage te leveren bij het behalen van de doelstellingen van SV Baarn. Ik kijk enthousiast uit naar komend seizoen!!”

 

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×