Skip to main content

Nieuwe campagne: “De ideale 11 van SV Baarn”

By 30 januari 2020mei 6th, 2020Geen categorie

Zoals je weet maakt SV Baarn een mooie groei door. Er zijn meer leden, meer teams, meer trainers, meer bezoekers over de vloer enzovoort. De organisatie en de financiën moeten echter wel meegroeien met de huidige sportieve resultaten, anders worden we belemmerd in onze ontwikkeling. We hebben meer mensen, vrijwilligers, nodig om een brede en stevige basis in de club te krijgen. En daarom starten we nu met “De ideale 11 van SV Baarn”. Daar hebben we mooie posters voor gemaakt. De 11 shirts staan symbool voor allerlei projectjes, klusjes en taakjes. De posters hangen vanaf dit weekend ook in de kantine.

De campagne
De komende weken zul je kennismaken met alle 11 spelers op de posters: via social media, de website en nieuwsbrieven zoomen we in op elk shirt en vertellen we wat de bedoeling is. Deze week starten we met een nieuwsbrief naar alle leden, waarin we de campagne aankondigen. De nieuwsbrief kun je hier ook downloaden. Daarna volgen elke week de andere posters. Wil je de posters in een gebundeld boekje ontvangen (pdf bestand) klik dan op deze link om het te downloaden.
We hopen natuurlijk ook op jouw bijdrage aan “de ideale 11”!

 

 

 

 


 

 

 

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×