Skip to main content

Na drie seizoenen worden bij SV Baarn de wedstrijdtenues steeds vervangen. De hele oude garderobe is nu in zijn geheel naar Gambia gegaan, naar een goed doel dat sportcoördinator van de gemeente Baarn Irene de Jong bestiert. Initiatiefneemster Sandra Onderstal: ,,Ik verzorg de kledinguitgifte bij SV Baarn. Ik vond het zonde de oude kleding zo maar weg te doen, tenslotte is het nog gewoon goed bruikbare sportkleding. Via Irene de Jong hebben we onlangs twee pallets vol met tenues en trainingspakken op transport naar Aljamdu in Gambia kunnen sturen. Daar hebben ze er hopelijk nog heel veel plezier van.” Irene de Jong is als ambassadeur en bestuurslid betrokken bij de FUN Foundation, een stichting die zich inzet voor de kansarme bevolking in Gambia.

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×