Skip to main content

SV Baarn 2 (zaterdag) heeft haar toptrainer!

Het bestuur en de TC van SV Baarn zijn zeer verheugd te kunnen melden dat ook voor het 2e elftal voor komend seizoen een toptrainer is aangetrokken.
π™ƒπ™€π™‰π˜Ώπ™π™„π™‰ π™†π™ƒπ˜Όπ™‰π˜Ώπ˜Όπ™‰ is de nieuwe trainer voor het tweede. Hij is al vier jaar verbonden aan SV Baarn als Hoofd Jeugd Coordinator en gaat daar ook komend seizoen gewoon mee door. Hendrin is mede verantwoordlijk voor de groei en de kwaliteit van de jeugd bij SV Baarn. Juist daarom is de keuze op Hendrin zeer goed gevallen bij de spelersgroep en de staf van het tweede. De verwachting is dat met de huidige spelersgroep een volgende sportieve stap gemaakt zal worden.
De komende zomerweken zal Hendrin ook nog actief bezig zijn bij de organisatie van het Zomer Voetbalkamp van SV Baarn.
Β 
Hendrin, van harte gefeliciteerd met je benoeming en we wensen je heel veel succes met deze geweldige uitdaging!

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×