Skip to main content

Aan alle leden,

Traditie getrouw is het Ed en Sandra Zwanikken Warme Worsten Toernooi de eerste club activiteit in het nieuwe kalenderjaar. Dit wordt normaal gesproken gecombineerd met de Nieuwjaarsreceptie in de kantine. Altijd een zeer gezellige start van het nieuwe jaar.

De huidige Covid maatregelen dwingen het bestuur te besluiten om de Nieuwjaarsreceptie en ook het Warme Worsten toernooi te cancelen. Dit is uiterst jammer, maar de club ziet geen mogelijkheden een dergelijk event te organiseren binnen de huidige Covid maatregelen en kaders.

De club streeft er naar het WWT later gedurende tweede seizoenshelft 2022 te organiseren.

Heel jammer en veel dank aan Ed en Sandra Zwanikken en de hele toernooi organisatie voor het werk dat er al is verricht.

Namens het bestuur van SV Baarn,

Evert Jan Stagge
Voorzitter

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×