Skip to main content

Afgelopen zaterdag zijn de winnaars van de Grote Clubactie 2020 in het zonnetje gezet. Elijah Cameron is met 200 verkochte loten de terechte winnaar van 2020 en heeft een mooie prijs gewonnen. Omdat hij samen met Luuk Nijhof de meeste loten verkocht, hebben ze ook allebei nog een paar gave voetbalschoenen gekregen die ze hopelijk vleugels geven. Het Team van Jeroen Kleinveld heeft vorig jaar als Team de meeste loten verkocht! Dit betekent dat zij een Teamuitje naar FC Utrecht krijgen. Hoewel de teamspirit al hoog is verwachten ze dat dit nog meer zal helpen om ook dit voetbalseizoen weer onvergetelijk te maken.

Grote Clubactie 2021
Tegelijkertijd geeft SV Baarn hiermee de aftrap voor de Grote Clubactie 2021. Het doel is om de groenste club te worden en de opbrengst gaat naar zonnepanelen. Naast
allerlei gave teamprijzen en individuele prijzen is er dit jaar een zeer bijzondere prijs… degene die de meeste loten verkoopt mag een dag op de stoel van de voorzitten plaatsnemen.

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×