Skip to main content

Op je spelerspas staat een pasfoto. Als het goed is. Die moet ook up to date zijn. Tot 1 november kun je dat zelf wijzigen via de Voetbal.nl-app. Meer uitleg hierover staat op de site van de KNVB.

Het hoeft niet een officiële pasfoto te zijn. Belangrijk is dat in alle redelijkheid verwacht kan worden dat de scheidsrechter het een goedgelijkende foto vindt. Geen zijaanzichten, geen gezichten van te grote afstand en geen petjes of zonnebrillen. En zorg voor een foto met voldoende contrast. Neem niet het risico dat de scheidsrechter je identiteit niet kan vaststellen.

Het bestand van de foto moet van het formaat JPG, GIF of PNG zijn. Om de kwaliteit van de foto’s te behouden, adviseren wij om te kiezen voor foto’s die kleiner zijn dan twee megapixel (1600×1200 px). De foto’s worden in Sportlink Club altijd geschaald naar het formaat 800×600 px.

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×